پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

جلسه شورای پژوهشی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان برگزار شد.

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

جلسه شورای پژوهشی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان با حضور اعضاء شورا در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، جلسه شورای پژوهشی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان با حضور اعضاء شورا  و با دستور کار بررسی وضعیت زیستگاه و پراکنش گونه های بومی و در خطر انقراض استان لرستان  (ماهی کورغار، سمندر لرستانی، آهو، قوچ و میش) با بهره­مندی از RS و GIS، در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا آقای قائدرحمتی معاونت فنی اداره کل و دبیر شورای پژوهشی  ضمن عرض خیر مقدم به اعضاء حاضر در جلسه و مجریان طرح گفت: انجام مطالعه و پژوهش های کاربردی یکی از نیازهای روز در دنیاست که برای برنامه ریزی و حفاظت از محیط زیست به ویژه گونه های بومی و در معرض خطر انقراض  ضروری است و می بایست کلیه مطالعات به صورت کاربردی انجام شده و مشارکت مردم به خصوص جوامع بومی و محلی نیز در آنها دیده شوند.

در ادامه این جلسه مجریان طرح گزارشی از روند چگونگی و اجرای مطالعات طرح مذکور را  در4 بخش به اعضای کمیته  ارائه دادند.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر اعضاء، و تصویب کلیات طرح، مقررگردید پس اصلاحات و رفع ایرادهای مورد نظر اعضاء که از طریق دبیرخانه به مجری طرح ابلاغ خواهند شد؛ فایل نهائی بر اساس شرح خدمات در اختیار اداره کل محیط زیست لرستان قرار گیرد.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه