پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری کارگاه آموزشی کودک و محیط زیست در دلفان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از برگزاری کارگاه آموزشی کودک و محیط زیست به مناسبت روز ملی کودک در این شهرستان خبر داد.

رامین رحمتی ضمن تبریک هفته ملی کودک و آرزوی سلامتی برای کودکان عزیز گفت: هفته ملی کودک فرصت مغتنمی است که بزرگسالان، مسئولان و اولیاء توجه به نیازهای کودکان را جدی بگیرند و با برنامه ریزی دقیق کودکان را از فرصت استفاده از لحظات شیرین کودکی بهره مند سازند.  

رحمتی افزود: در این کارگاه آموزشی که توسط کارشناسان این اداره در محل کانون و پرورش فکری این شهرستان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، کودکان را ارزشمندترین و مهمترین سرمایه های ملی هرجامعه دانست و گفت: کودکان امانت های الهی هستند که باید با آموزش و تربیت صحیح در مسیر درست زندگی قرار بگیرند.

وی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آشنا کردن کودکان و نوجوانان با محیط زیست و ارتقای فرهنگ زیست محیطی دانست وگفت: امیدواریم والدین و معلمین عزیز با راهنمایی ها و آموزش های لازم کودکان را به حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست شان آشنا کنند تا در آینده شاهد محیط زیستی عاری از هر گونه آلاینده باشیم.

در پایان این مراسم با برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع کودک و محیط زیست برگزار و جوایزی به دانش آموزان اهداء گردید.  

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه