پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

تجلیل از مدیر عامل انجمن زیست محیطی پیشگامان محیط زیست بعنوان خیر و حامی نمونه منابع طبیعی و آبخیز

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

در مراسمی با حضور رئیس جمهور و جمعی از مقامات ارشد کشوری از مدیر عامل انجمن زیست محیطی پیشگامان محیط زیست بعنوان خیر و حامی نمونه منابع طبعی و آبخیز تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در مراسم سی و چهارمین دوره انتخاب  و معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی با شعار کشاورزان نمونه، پیشگامان رونق تولید با حضور دکتر روحانی و جمعی از مقامات ارشد کشوری  که در روز سه شنبه  مورخ 24 دی ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، از محمد حسین نصیری مدیر عامل انجمن زیست محیطی پیشگامان محیط زیست  بروجرد بعنوان خیر و حامی نمونه منابع طبعی و آبخیز با اهداء لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.

 

در متن لوح سپاس این فعال زیست محیطی لرستانی چنین آمده است :

جناب آقای محمد حسین نصیری

دستیابی به امنیت غذایی کشور و رشد و شکوفایی کشاورزی این مرز و بوم، مرهون همت و تلاش والای خانواده بزرگ کشاورزی است. ثمره این تلاشهای نوید بخش آینده ای روشن و توسعه پایدار است .

انتخاب شما بعنوان خیر و حامی نمونه منابع طبیعی و آبخیز در سی و چهارمین دوره انتخاب و معرفی نمونه های ملی بخش کشاورزی در سال 98 را تبریک می گویم. توفیق روز افزونتان را از درگاه حق تعالی مسئلت می نمایم.

حسن روحانی

 

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه