پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین محیط زیست و بسیج سازندگی در شهرستان کوهدشت

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به منظور گسترش سطح سواد و اخلاق زیست محیطی در جامعه و استفاده از ظرفیت و توان سازمان بسیج سازندگی، تفاهم نامه همکاری ما بین اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت و معاونت بسیج سازندگی این شهرستان  امضاء گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت، در نشستی که با حضور رئیس و کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت و مسئولین سازمان بسیج سازندگی این شهرستان در محل اداره حفاظت محیط زیست برگزار گردید، تفاهم نامه همکاریهای زیست محیطی منعقد و به امضای طرفین رسید.  

حمید طولابی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت در این نشست بر نقش محوری بسیج در همه زمینه ها و کارنامه موفق این نهاد مردمی تأکید و گفت: بسیج همواره و در همه زمینه ها یاری­گر و پشتیبان نظام و مردم بوده و از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است که می تواند در رفع مشکلات و مسائل زیست محیطی و همچنین فرهنگ سازی بسیار موثر باشد.

طولابی افزود: با تعامل و همکاری و همچنین برنامه ریزی اصولی می توان از ظرفیت و پتانسیل عظیم بسیج سازندگی در جهت فرهنگ سازی و گسترش سطح سواد و اخلاق زیست محیطی جامعه گام های موثری را برداشت .

مسئولین بسیج سازندگی شهرستان کوهدشت نیز با استقبال از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین محیط زیست و بسیج بر همکاری همه جانبه در راستای نهادینه کردن فرهنگ زیست محیطی جامعه به ویژه نسل جوان تأکید و در این خصوص اعلام آمادگی نمود.

در پایان این نشست، تفاهم نامه همکاری ما بین معاونت بسیج سازندگی ناحیه شهرستان کوهدشت و اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان منعقد و امضاء گردید.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه