پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

حضور فعال بسیج در عرصه های مختلف منشأ خدمات ارزشمند بوده است

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان در نشست شورای پایگاه مقاومت ضامن آهو این اداره کل با مسئول بسیج جامعه کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی استان، با تأکید بر نقش انکار ناپذیر بسیج در رفع مشکلات و کاستی ها، حضور بسیج در عرصه های مختلف را منشأ خدمات ارزشمند دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، نشست هم اندیشی مدیرکل و اعضائ شورای پایگاه مقاومت ضامن آهو اداره کل محیط زیست لرستان با مسئول بسیج جامعه کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی استان لرستان در 20 دیماه 99 در سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان برگزار گردید.

در این نشست مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با تأکید بر نقش انکار ناپذیر بسیج در رفع مشکلات و کاستی ها، حضور بسیج در عرصه های مختلف را منشأ خدمات ارزشمند دانست.

فتحی بیرانوند با اشاره به گستردگی حوزه کاری محیط زیست گفت: تعامل و همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست و بسیج جامعه کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی استان لرستان می تواند نقش مهمی در حفاظت و صیانت از محیط زیست داشته باشد.

وی با اشاره به توان علمی و تخصصی بسیج جامعه کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی استان اظهار داشت: استفاده بهینه از این پتانسیل به منظور بهبود شرایط و رفع کاستی ها زیست محیطی در دستور کار این اداره کل قرار خواهد گرفت.

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: مباحث فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، حضور در عرصه طبیعی و همکاری در عملیات های اطفاء حریق از جمله فعالیت های مشترک اداره کل محیط زیست لرستان با بسیج جامعه کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی استان لرستان است.

سرهنگ احمدی مسئول بسیج جامعه کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی استان لرستان در این نشست با تأکید بر نقش محیط زیست در کیفیت زندگی جوامع بر تعامل و همکاری دو جانبه تأکید نمود.

احمدی حضور بسیج در عرصه های تخصصی را نشان دهنده سطح علمی این نهاد انقلابی دانست و گفت: امیدواریم حضور بسیج جامعه کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی بتواند کمک شایانی به بحث حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی استان لرستان داشته باشد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه