پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری باند حرفه ای شکارچیان غیر مجاز در دلفان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از دستگیری یک باند حرفه ای شکار غیر مجاز در گشت و کنترل شبانه نیروهای یگان حفاظت محیط زیست  این شهرستان خبر داد. 

رامین رحمتی گفت: در پی گشت و کنترل شبانه یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان در حوزه استحفاظی، یک باند حرفه ای از شکارچیان غیر مجاز که از استانهای مجاور جهت شکار گونه های جانوری به این شهرستان آمده بودند در نیمه های شب و در حین شکار دستگیر شدند.

رحمتی افزود: در این عملیات چهار متخلف زیست محیطی دستگیر و از آنها چهار قبضه اسلحه جنگی و شکاری شامل یک قبضه اسلحه کلاشینکف، یک قبضه اسلحه برنو، یک قبضه تکلول غیرمجاز، یک قبضه تکلول مجاز، 45 عدد فشنگ و یک رشته قطار به همراه لاشه سه راس گراز و یک سر خرگوش کشف و ضبط شد.

رامین رحمتی اظهار داشت: پرونده این متخلفین زیست محیطی پس از بازجویی مقدماتی، تنظیم صورتجلسه و اخذ جریمه ضرر و زیان، جهت رسیدگی به مراجع قضایی تحویل گردید.

رحمتی گفت:  بر اساس ماده 14 قانون شکار و صید، ادوات کشف شده از این متخلفین تا صدور رای قطعی توسط دادگاه، به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می مانند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از تمامی دوست داران محیط زیست درخواست نمود هرگونه تخلف زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع داده تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه