پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری شکارچیان گراز در منطقه شکار و صید ممنوع هشتاد پهلو خرم آباد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست لرستان از دستگیری دو گروه شکارچی در منطقه شکار و صید ممنوع هشتادپهلو خرم آباد خبر داد.

قاسم دلفانی گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست استان لرستان در تاریخ 16 آبانماه 1400 در منطقه شکار و صید ممنوع هشتاد پهلو خرم آباد یک گروه متخلف زیست محیطی را که بر خلاف قوانین شکار و صید مبادرت به شکار یک رأس گراز وحشی نموده بودند را دستگیر نمودند.

دلفانی افزود: از این متخلفین علاوه بر لاشه شکار شده گراز وحشی یک قبضه اسلحه تک لول ساچمه زنی بهمراه 4 عدد فشنگ چهارپاره و 2 عدد فشنگ ساچمه ای وادوات شکار کشف و ضبط گردید.

وی اظهار داشت: همچنین در خلال گشت و کنترل در همین منطقه یک نفر متخلف زیست محیطی که قصد شکار در منطقه را داشت توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست قبل از هر گونه اقدام به شکار دستگیر شد که از وی یک قبضه اسلحه تک لول ساچمه زنی غیر مجاز به همراه مقداری فشنگ کشف و ضبط گردید.

دلفانی گفت: پرونده این متخلفین پس از بازجویی و تنظیم صورتجلسه اولیه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع و ادوات کشف شده از آنها طبق ماده 14 قانون شکار و صید تا پایان دادرسی به صورت امانی باقی می ماند.

 

 


بازگشت

افزودن یک دیدگاه