امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

دستگیری متخلف شکار غیر مجاز یک راس گراز در پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا از دستگیری یک نفر متخلف شکار غیر مجاز و کشف لاشه یک راس گراز و یک قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز از مخفیگاه این فرد خبر داد.

ابراهیم قنبر زاده گفت: یگان حفاظت پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا در حین گشت وکنترل در منطقه،  با مشکوک شدن به یک موتور سوار وتحت نظر گرفتن آن مخفیگاه وی را پیدا نموده و با  همکاری یگان حفاظت محیط زیست ازنا ودستور  مقام قضایی از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز و تعداد دوازده عدد فشنگ و مقداری از لاشه گراز شکار شده کشف و ضبط نمودند.

قنبر زاده اظهار داشت: پرونده این متخلف پس از بازجویی مقدماتی و اقرار صریح ایشان به شکار یک راس گراز و اخذ جریمه وارده به محیط زیست به مبلغ هشت میلیون ریال جهت ادامه روند قضایی به دادگستری شهرستان ارسال شد.

رئیس پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا با بیان اینگه پناهگاه حیات وحش جزء مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست می باشند و دارای ارزش زیستی بالایی هستند خواستار مشارکت  بیشتر مردم و جوامع محلی در حفاظت بهتر و موثر تر از این منطقه شد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه