پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری متخلفین زنده گیری پرنده در شهرستان پلدختر

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر از دستگیری دو نفر متخلف زیست محیطی  به جرم زنده گیری سهره طلایی در این شهرستان خبر داد.

علی الشتری نژاد گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این اداره، در پی گشت و کنترل جهت جلوگیری از شکار و صید در سطح حوزه استحفاظی موفق شدند دو نفر متخلف زیست محیطی که بر خلاف قوانین شکار و صید اقدام به زنده گیری پرندگان وحشی از نوع سهره طلایی نموده بودند را دستگیر کنند.

الشتری نژاد افزود: از این متخلفین تعداد 8 قطعه سهره طلائی به همراه ادوات زنده گیری شامل قفس و تور زنده گیری پرندگان کشف و ضبط گردید.

وی گفت: پرونده این متخلفین پس از تنظیم صورتجلسه اولیه و اخذ جریمه ضرر و زیان وارده به محیط زیست به مبلغ 24000000 ریال جهت سیر مراحل قانونی به دادگستری شهرستان ارجاع گردید.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر از هم استانیهای عزیز درخواست نمود در صورت هر گونه مشاهده تخلفات زیست محیطی آن را به نزدیکترین اداره حفاظت محیط زیست اطلاع و یا به سامانه 1540 اطلاع دهند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه