پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری متخلفین زیست محیطی در شهرستان چگنی

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی از کشف و ضبط  بیش از یکصد قطعه ماهی ازمتخلفین زیست محیطی در ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

امیررضا محمدی نژاد گفت: یگان حفاظت این اداره با گشت و کنترل در ایام نوروز در سطح حوزه استحفاظی شهرستان چگنی، متخلفین زیست محیطی که برخلاف قوانین شکار و صید مبادرت به صید بیش از یکصد قطعه ماهی رودخانه ای نموده بودند را دستگیر کردند.

محمدی نژاد افزود: از این متخلفین علاوه بر ماهیان صید شده 6 دستگاه لنسر، 4 رشته تور سالیک، 4 عدد قلاب کشف و ضبط گردید.  

وی گفت: پرونده این متخلفین پس از بازجویی اولیه و سیر مراحل قانونی به دادگستری شهرستان ارجاع وادوات کشف شده از آنها تا صدور رأی قطعی زیر نظر این اداره باقی می ماند.

محمدی نژاد کشف یک قطعه لاک پشت برکه ای خزری که به علت آسیب دیدگی تیمار و مداوا گردید، خاموشی یک ساعته بوستانهای شهر دوره به مناسبت برنامه «ساعت زمین» با هماهنگی اداره برق و شهرداری این شهرستان و نیز حضور مداوم در روز انس با طبیعت در عرصه های طبیعی این شهرستان جهت جلوگیری از تخلفات زیست محیطی و اجرای دستورالعمل ستاد مبارزه با بیماری کرونا در استان را از دیگر فعالیتهای این اداره در ایام نوروز عنوان کرد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه