پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

کشف وضبط اجزای لاشه یک راس بز وحشی در بروجرد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان از کشف و ضبط حدود چهار کیلوگرم گوشت بز وحشی از منزل متخلفین شکار غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.

مهرداد فتحی بیرانوند گفت: به دنبال کسب اطلاعاتی مبنی بر انجام شکار غیر مجاز بز وحشی توسط سه نفر متخلف زیست محیطی از اهالی روستای ونایی شهرستان بروجرد، نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستانهای بروجرد، الیگودرز، دورود و اشترانکوه پس از اخذ نيابت قضايي در قالب سه اکیپ اقدام به بازرسی از منزل این افراد نموده، که در جریان این بازرسی ها حدود چهار کیلوگرم گوشت شکار کشف و ضبط گردید.

فتحی گفت: پرونده این متخلفین پس از صورتجلسه اولیه و پیوست مستندات موجود، جهت سیر مراحل  قضایی به دادگستری بروجرد ارجاع گردید.
وی در پایان گفت: متخلفین علاوه بر جرایم کیفری پیش بینی شده در قانون مي بايست بر اساس آخرين نرخ بهاي جانوران وحشي به لحاظ مطالبه ضرر و زيان وارده به محيط زيست، مبلغ 750میلیون ریال بابت ضرر و زيان وارده به محيط زيست ناشي از شکار غيرمجاز یک راس بز  وحشي را به حساب دولت واريز کند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه