پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری چهار نفر متخلف زیست محیطی در کوهدشت

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت از دستگیری چهار نفر متخلف از شکارچیان  غیر مجاز   توسط یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان خبر داد.

حمید طولابی گفت: مأمورین یگان حفاظت محیط زیست این اداره با همکاری نیروی انتظامی منطقه کوهنانی، چهار نفر متخلف زیست محیطی را که بر خلاف قوانین شکار و صید اقدام به شکار غیر مجاز دو رأس گراز وحشی نموده بودند دستگیر نمودند.

طولابی افزود: از این متخلفین علاوه بر لاشه دو راس گراز شکار شده دو قبضه اسلحه برنو، یک قبضه اسلحه تک لول، تعداد 25 عدد فشنگ شکاری و 18 عدد فشنگ جنگی کشف وضبط گردید.

 وی گفت: پرونده این متخلفین پس از تنظیم صورتجلسه اولیه و اخذ جرایم زیست محیطی به مبلغ نه میلیون ریال به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده از آنها تا پایان دادرسی و صدور رأی قطعی به صورت امانی زیر نظر سازمان حفاظت محیط زیست باقی می مانند.

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت از تمامی دوستداران طبیعت درخواست نمود هرگونه تخلف زیست محیطی را به نزدیکترین اداره محیط زیست و یا سامانه 1540 اطلاع دهند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه