پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری متخلف زنده گیری پرندگان در دلفان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از دستگیری یک نفر متخلف زنده گیری کبوتر وحشی در این شهرستان خبر داد.

رامین رحمتی گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این اداره در حین گشت و کنترل در سطح حوزه استحفاظی جهت جلوگیری از تخلفات زیست محیطی، موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر متخلف زیست محیطی که اقدام به زنده گیری کبوتر وحشی نموده بود شدند، که از وی شش قطعه کبوتر وحشی به همراه وسایل زنده گیری پرندگان، کشف و ضبط گردید.

رحمتی افزود: پرونده این متخلف پس از بازجویی مقدماتی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده از وی طبق ماده 14 قانون شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست تا صدور رأی قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می ماند.  

 وی گفت: محیط بانان این اداره پس از اطمینان از سلامتی و قابلیت برگشت این پرندگان به طبیعت اقدام به رها سازی پرندگان در دامن طبیعت خواهند نمود.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان دلفان از همه دوستداران محیط زیست درخواست نمود در صورت هر گونه مشاهده تخلفات زیست محیطی آن را به نزدیکترین اداره حفاظت محیط زیست و یا به سامانه شبانه روزی 1540 اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه