امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با رئیس دادگستری شهرستان دورود

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به مناسبت هفته دولت مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با رئیس دادگستری شهرستان دورود دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست لرستان؛ به مناسبت هفته دولت فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با سوری ریاست دادگستری شهرستان دورود در محل دفتر ایشان دیدار نمودند.

در این دیدار مدیرکل محیط زیست لرستان ضمن تبریک هفته دولت با بیان اهمیت حفاظت از محیط زیست و لزوم حمایت دستگاه قضا جهت حفاظت موثر و بهتر از این موهبت خدادادی، هدف از این دیدار را افزایش تعاملات بین ادارات محیط زیست و دستگاه قضایی در شهرستان دورود جهت پیشبرد اهداف سازمانی عنوان نمود.

فتحی بیرانوند با اشاره به جایگاه ویژه شهرستان دورود در محیط زیست استان و کشور، حمایتهای بی دریغ  دستگاه قضا از مجموعه محیط زیست در این شهرستان را لازمه حفاظت و حراست از محیط زیست بی نظیر این شهرستان دانست.

مدیر کل محیط زیست لرستان ایجاد شعب ویژه محیط زیست در استان، صدور احکام بازدارنده از جمله جرائم سنگین و نیز ابطال مجوز اسلحه هایی که شکار غیر مجازمی نمایند، رسیدگی خارج از نوبت به پرونده های زیست محیطی و نیز صدور احکام سبز را از نمونه های تعامل و همکاری دستگاه قضا با مجموعه محیط زیست در استان عنوان  و اظهار امیدواری کرد با تقویت این همکاری­ها شاهد کاهش هر چه بیشتر جرائم زیست محیطی در استان باشیم.

در ادامه این دیدار رئیس دادگستری شهرستان دورود با بیان اهمیت محیط زیست سالم در کیفیت زندگی بشر، بر حفظ این موهبت الهی توسط تمام اقشار جامعه تاکید نمود.

سوری گفت: دستگاه قضایی شهرستان دورود با تمام توان و امکانات، محیط زیست این شهرستان را در جهت نیل به اهداف سازمانی و حفاظت از محیط زیست به عنوان یکی  از ارکان  توسعه پایدار یاری خواهد نمود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه