امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

دیدار مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با فرماندار رومشکان

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان در دیدار با فرماندار رومشکان به بررسی وضعیت زیست محیطی این شهرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان: در دیدار مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان با  درمنان فرماندار شهرستان رومشکان،  مسائل و مشکلات زیست محیطی این شهرستان مورد بررسی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان در این دیدار با اشاره به اهمیت بحث محیط زیست در کلیه سطوح، از اجرای برنامه ها و اقدامات موثر در کلیه قسمتهای مختلف محیط زیست در شهرستان رومشکان خبر داد.

فتحی بیرانوند با بیان اینکه استان لرستان دارای بیست و پنج درصد از تنوع زیستی کشور را دارد از شهرستان رومشکان به عنوان یکی از مناطق غنی دربحث تنوع زیستی  استان نام برد.

فتحی با عنوان اینکه تاکنون اقدامات و فعالیتهای خوبی در سطح شهرستان از قبیل برخورد با متخلفین و مباحث مربوط به بحث محیط زیست انسانی و آموزش و فرهنگ سازی محیط زیست انجام شده گفت: با توجه به تنوع بالای خزندگان در طبیعت رومشکان،این شهرستان ازاهمیت و توجه ویژه ایی از لحاظ زیست محیطی برخوردار است.

مهندس درمنان فرماندار شهرستان رومشکان نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان به لحاظ اهمیت و توجه ویژه به محیط زیست شهرستان رومشکان گفت: حمایت و حفاظت از محیط زیست یک وظیفه همگانیست و مانیز بر اساس این وظیفه تمام تلاش خود را در راستای حفاظت و حراست از این موهبت الهی بکار می بندیم.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه