پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

محیط زیست یکی از ارکان اساسی توسعه پایدار است

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان محیط زیست را از ارکان اساسی توسعه پایدار دانست و بر حفاظت همه جانبه از آن تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست لرستان، دکتر مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی وضعیت زیست محیطی حوزه انتخابیه و همچنین مسائل و چالشهای زیست محیطی استان، با مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان در روز یک شنبه 20 مهر ماه 99 در محل اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار فتحی بیرانوند ضمن عرض خیر مقدم، گزارشی از وضعیت زیست محیطی استان و عملکرد اداره کل محیط زیست لرستان در حوزه های مختلف ارائه نمود.

فتحی بیرانوند اظهار داشت: برای رفع چالشها و معضلات زیست محیطی استان هم افزايي، تعامل و همکاري همه نمايندگان استان لرستان در مجلس شوراي اسلامي لازم و ضروری است.

فتحی اظهار امیدواری نمود: با استفاده از ظرفیت نمایندگان استان اقدامات موثر و مفیدی جهت صیانت هرچه بهتر از محیط زیست لرستان صورت بگیرد.

فتحی با اشاره به اهمیت جنگلهای زاگرس در تأمین منابع آبی کشور خواستار تلاش همه جانبه مسولان جهت حفظ این میراث ارزشمند شد.

مرتضی محمودوند نماینده مردم شریف شهرستانهای خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامي با اشاره به اهمیت محیط زیست به عنوان بستر حیات و توسعه پایدار گفت: مسائل و موضوعات زیست محیطی دارای اهمیت ویژه ای هستند و همه اقشار جامعه و دستگاههای اجرایی باید برای حفاظت و حراست از محیط زیست تلاش نمایند.

محمودوند محیط زیست را یکی از ارکان اساسی توسعه پایداردانست و عنوان نمود: هرگونه فعالیت اقتصادی، صنعتی و توسعه ای باید با حفظ محیط زیست همراه باشد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پتانسیل های زیست محیطی استان گفت: امیدواریم نمایندگان استان با تمام توان و ظرفیت جهت ارتقاء شاخصهای محیط زیستی استان تلاش نمایند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه