پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دیدار پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی با نماینده ولی فقیه در این شهرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیریت و پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی با حجت الاسلام و المسلمین سوری امام جمعه شهرستان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، مدیریت و پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی با حجت الاسلام و المسلمین سوری امام جمعه این شهرستان در محل دفتر ایشان دیدار نمودند.

در این دیدار امیررضا محمدی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی:  مسائلی در خصوص  مشکلات زیست محیطی شهرستان و اقداماتی که در راستای حفاظت محیط زیست انجام می شود بیان نمود.

وی گفت: اهمیت محیط زیست زمانی آشکار می شود که بفهمیم محیط زیست یا اکوسیستمی که در آن زندگی می کنیم، خدمات بسیاری برای انسان و سایر موجودات ارائه می دهد که برای سلامتی، کیفیت زندگی و بقای آنها ضروری می باشند.

در ادامه حجت الااسلام و المسلمین سوری امام جمعه شهرستان چگنی ابراز داشت: مقامات شهرستان باید در راستای پیشرفت شهر با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند.

امام جمعه شهرستان ضمن قدردانی از زحمات پرسنل حفاطت محیط زیست خاطر نشان کرد: از هر گونه کمک و تعاملی که برای حفظ محیط زیست نیاز باشد از آن دریغ نخواهیم کرد .

در پایان امام جمعه محترم ضمن تأکید بر اهمیت حفاظت محیط زیست به عنوان بستر حیات، از آمادگی خود جهت آگاهی بخشی به مردم در خصوص مسائل زیست محیطی در خطبه های نماز جمعه خبر داد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه