پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

به مناسبت هفته کتابخوانی زنگ آموزش زیست محیطی درخرم آباد برگزار شد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به مناسبت هفته کتابخوانی زنگ آموزش زیست محیطی کودکان و نوجوانان، با برگزاری مسابقه نقاشی و کتابخوانی زیست محیطی با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان و دفتر تسهیلگری و توسعه محلی، در مسجد حضرت اباالفضل(ع)  محله فلک الدین خرم آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، به مناسبت هفته کتابخوانی و با هدف ارتقای نشاط اجتماعی، دوستی با کتاب و آگاهی‌بخشی در رابطه با محیط زیست، مسابقه نقاشی و کتابخوانی زیست محیطی با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان و دفتر تسهیلگری و توسعه محلی، برای کودکان و نوجوانان محله فلک الدین خرم آباد با رعایت ضوابط و دستورالعملهای بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور روئسای ادارات آموزش و روابط عمومی اداره کل محیط زیست لرستان و اعضای دفتر تسهیل گری محلی منطقه فلک الدین خرم آباد برگزارشد؛ برنامه هایی مختلفی مانند آموزش کودکان در زمینه‌ی پسماند، شعرخوانی زیست محیطی با کودکان، توزیع کتاب زیست محیطی و برگزاری مسابقه نقاشی با محوریت دوستی با محیط زیست برگزار شد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه