پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

اهم فعالیتهای اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در هفته هوای پاک

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به منظور گرامیداشت هفته هوای پاک با شعار هوای پاک؛ اقدام و عمل، فعالیتهای متنوعی در سطح استان لرستان انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، به منظور گرامی داشت هفته هوای پاک با شعار هوای پاک؛ اقدام و عمل، فعالیتهای متنوعی  توسط اداره کل محیط زیست لرستان و ادارات شهرستانی محیط زیست  در سطح استان انجام گرفت.

در شهرستان خرم آباد جشن هوای پاک با حضور مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان و سایر مسئولین استانی در پردیس فرهنگیان این شهرستان و با شرکت دانش آموزان مدرسه دخترانه سارا و با انجام برنامه های متنوع انجام شد.

نظارت بر فعالیت مراکز معاینه فنی در سطح استان توسط کارشناسان ادارات محیط زیست استان صورت گرفت و در برخی مراکز، معاینه فنی به صورت رایگان و در برخی مراکز با تخفیف برای خودرو های سبک و سنگین انجام گرفت.

در برخی از مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت هفته هوای پاک فیلتر رایگان توزیع گردید.

یک دوره مسابقه فوتسال به مناسبت 29 دیماه ،روز ملی هوای پاک، با حضور ادارات شهرستان پلدختر برگزار شد.

به مناسبت هفته هوای پاک، کارگاه آموزشی کاربری سامانه محیط انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، با تاکید بر مدیریت پسماند، با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان و شرکت شهرکهای صنعتی شماره دو خرم آباد و با حضور کارشناسانhse   واحدهای صنعتی استان برگزار شد

پرسنل ادارات محیط زیست در سطح استان با شرکت فعال در نماز جمعه و برپایی میز خدمت هفته هوای پاک را گرامی داشتند.

کارشناسان محیط زیست در شهرهای مختلف استان با حضور در مدارس آموزشهای لازم را در خصوص هوای پاک به مخاطبین ارائه نمودند.

نظارت و پایش مستمر صنایع بزرگ استان در هفته هوای پاک توسط معاونت نظارت و پایش اداره کل و ادارات شهرستانی به صورت ویژه انجام گرفت.

تجلیل از قاریان برتر مسابقات قرائت قرآن مجمع قرانیان بقیه الله خرم آباد به مناسبت بزرگداشت شهدای محیطبان، در هفته هوای پاک

تبلیغات محیطی، با نصب بنر هفته هوای پاک در شهرهای مختلف استان صورت پذیرفت.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه