پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

قدردانی هیات های کوهنوردی و قایقرانی از محیط بانان لرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، اعضای هیات کوهنوردی و قایقرانی شهرستان خرم آباد با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان ضمن دیدار با  مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان ضمن ابراز تاسف از مصدومیت چند تن از محیط بانان منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد در درگیری بامتخلفین زیست محیطی، از زحمات محیط بانان لرستان قدردانی نمودند.

در این دیدار که در سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان برگزار شد؛ ابتدا قیاسیان رئیس هیات کوهنوردی استان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش محیط بانان در حفاظت از عرصه های طبیعی و تنوع زیستی کشور، آمادگی این هیات را جهت همکاری همه جانبه با محیط بانان استان اعلام نمود.

قیاسیان با اشاره به  تلاش محیط بانان استان در حفاظت از گونه های جانوری و گیاهی حتی به قیمت مصدومیت و نقص عضو گفت: ما قدردان زحمات محیط بانان ایثارگر هستیم و هرگونه بی حرمتی  و برخورد با این خادمین دوست دار و حافظ محیط زیست را محکوم میکنیم و از مقامات قضایی و انتظامی انتظار رسیدگی عاجل و بر خود قاطع با مسببین حادثه را داریم.

در ادامه این دیدار فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان ضمن قدردانی از اعلام حمایت همه اقشار جامعه بالاخص قشر ورزشکار از محیط بانان، این حمایتها را مایه دلگرمی و امیدواری بیشتر آنان در حفاظت از سرمایه های طبیعی کشور دانست.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه