پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برگزاری مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیر کل و پرسنل اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در نمازخانه این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، مراسم مداحی و زیارت عاشورا با حضور مدیر کل، پرسنل اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان و حجت السلام والمسلمین تیموری در این اداره کل برگزار شد.

در این مراسم ابتدا حجت السلام والمسلمین تیموری با اشاره به جایگاه رفیع  شهید و شهادت مطالبی را در خصوص تقویت باور و روحیه شهادت طلبی در جامعه بیان نمودند.

 در ادامه فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان، ضمن ارج نهادن به مقام عالی شهدا بالاخص شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی،گفت:  ایشان نمونه بارزی از ولایتمداری، دفاع از مظلوم، صفا و صداقت و آزادی خواهی بود.

وی اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی مبارزه با استکبار جهانی و ظلم در منطقه بودند و ما باید تلاش کنیم در مسیر اهداف این شهید سرافراز گام برداریم.

در این مراسم با قرائت زیارت عاشورا و نثار فاتحه،نسبت به روح جاودان این سرباز ولایت و سردار دلها ادای احترام شد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه