پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

نجات ماهیان در رودخانه محمد علی آباد سلسله

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله از نجات تعدادی از ماهیان رودخانه محمد علی آباد این شهرستان  با همکاری  دوست داران محیط زیست خبر داد.

علیرضا رحیمی اظهار داشت: با توجه به خشکسالی اخیر و کاهش منابع آبی و به تبع آن خشکیدگی برخی رودخانه ها و زیستگاههای آبی، تعدادی ماهی که در قسمتهایی از رودخانه محمد علی آباد و شاپور آباد به علت کم آبی در معرض تلف شدن قرار داشتند با تلاش پرسنل محیط زیست، بسیجیان، دوستداران محیط زیست و همکاری شهرداری الشتر نجات پیدا نمودند.

رحیمی گفت: در این برنامه با نظارت کارشناسان محیط زیست ماهیان این گودالها با سبد جمع آوری و به داخل تانکر شهرداری انتقال داده شده و سپس در یک رودخانه پرآب رهاسازی گردیدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله ضمن تشکر از همه کسانی که در اجرای این برنامه همکاری داشته اند از همه دوست داران محیط زیست درخواست نمود هر گونه تخلف زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع رسانی نمایند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

 

 

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه