پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

به مناسبت گرامی داشت هفته زن از بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان تجلیل شد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان در مراسمی با حضور بانوان شاغل در اداره کل، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامی داشت هفته زن، از خدمات و تلاشهای آنها  قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان لرستان، در مراسمی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت هفته زن که با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان،معاونین، روسای  ادارات ستادی و بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان برگزار شد؛ از بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان  با اهداء هدیه و لوح سپاس تجلیل شد.

مدیر کل محیط زیست لرستان در این مراسم با اشاره به شخصیت والای حضرت زهرا (س) گفت: حضرت فاطمه اطهر(س) بهترین الگو برای بانوان جامعه اسلامی هستند.

مهرداد فتحی بیرانوند اظهار داشت: بانوان شاغل، هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده اند و خدمات قابل تقدیری را  به جامعه خود ارائه نموده اند.

وی افزود: الگوگیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا(ص) برای تمام زنان مایه آرامش و سعادت در زندگی است و میلاد حضرت فاطمه (س) و هفته زن فرصتی  مناسبی برای معرفی این الگوی کامل به جامعه است.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خدمات بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان قدردانی شد. 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه