پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیرکل و پرسنل حفاظت محیط زیست لرستان با فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار نمودند.

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به منظور تقدیر از زحمات سبز پوشان سرافراز نیروی انتظامی،مدیرکل و پرسنل حفاظت محیط زیست لرستان  با فرماندهی نیروی انتظامی  استان  در محل دفتر ایشان دیدار نمودند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، در این دیدار که با هدف تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات این مجموعه خدوم در راستای کمک به حفاظت و صیانت از محیط زیست و افزایش تعامل و همفکری بین این دو دستگاه در  دفتر سردار مهدیان نسب فرماندهی نیروی انتظامی استان لرستان  برگزار شد، ابتدا مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با تبریک هفته نیروی انتظامی بر نقش موثر این نیرو در ثبات و اقتدار ایران اسلامی تاکید نمود.

فتحی بیرانوند با اشاره به جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداشت دستاورد های انقلاب اسلامی در کنار دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، بخش عظیمی از امنیت کشور را حاصل تلاش و مجاهدتهای خالصانه و شبانه روزی سرافرازان سبز پوش نیروی انتظامی دانست.

در ادامه این دیدار فتحی بیرانوند ضمن ارائه گزارشی از وضعیت زیست محیطی استان و چالشهای فرا رو،  به نقش موثر نیروی انتظامی به عنوان ضابطین عام در برخورد با جرایم و تخلفات خصوصاٌ در حوزه محیط زیست اشاره نموده و از اقدامات و همکاری های موثر نیروی انتظامی در برخورد با تخلفات زیست محیطی تقدیر و تشکر نمودند.

فتحی بیرانوند در این دیدار تلاش و همفکری همه دستگاهها در راستای رسیدن به محیط زیست ایده ال و صیانت از مواهب طبیعی و خدادادی استان را ضروری دانست.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان  با اشاره به اینکه حمایت و تلاش در عرصه محیط زیست دارای اجر دنیوی و اخروی است،  بر ادامه تعامل و همکاری بین ادارات محیط زیست و نیروی انتظامی تاکید داشتند.

سردار مهدیان نسب فرماندهی نیروی انتظامی استان  نیز ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، با تشکر از حضور مدیرکل و پرسنل حفاظت محیط زیست استان، حفاظت از محیط زیست را یک وظیفه همگانی برشمرد و  بر لزوم  فرهنگ سازی در راستای حفاظت از محیط زیست تاکید نمودند.

 ایشان در ادامه با اشاره به سختی کار پرسنل محیط زیست در حفاظت از گونه های گیاهی و جانوری با توجه به حجم و دامنه وسیع وظایف کاری، برای آنها آرزوی سلامتی و سربلندی نموده و جهت همکاری همه جانبه  نیروی انتظامی با مجموعه محیط زیست اعلام آمادگی نمودند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه