پیامبر صلى الله علیه و آله فرمودند: ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏ افزاید و گناهان را پاك مى‏ كند و آن ماه بركت است.

برگزاری برنامه کودک و محیط زیست با حضور فرماندار سلسله

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله از برگزاری برنامه های متنوع زیست محیطی با همکاری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان در این  شهرستان سلسله خبر داد.

طاهر فتح الهی گفت: به مناسبت هفته کودک و روز کودک و محیط زیست و با همکاری اداره محیط زیست و کانون پرورش فکری کودک و نوجوان سلسله  و با حضور فرماندار شهرستان و نمایندگان ارگانهای دولتی برنامه های متنوع زیست محیطی در محل کانون پرورش فکری شهرستان سلسله برگزار شد.

فتح الهی اظهار داشت: به همین مناسبت کارگاه آموزش محیط زیست با موضوع مهربانی با حیوانات و همچنین دو مسابقه نقاشی و انشاء با موضوع حفظ و نگهداری محیط زیست بین دانش آموزان برگزار و به آثار برتر جوایزی اهدا شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سلسله ضمن تقدیر و تشکر از دکتر خسروی فرماندار شهرستان به خاطرحضور در مراسمات زیست محیطی در سطح شهرستان گفت: این امر نشان دهنده اهمیت  فرماندار شهرستان به مسائل زیست محیطی خصوصا در حوزه آموزش و فرهنگ سازی است ، و امیدواریم با همکاری همه دوستداران محیط زیست در سطح این شهرستان در بجث نهادینه کردن فرهنگ زیست محیطی در بین همه اقشار جامعه خصوصاٌ کودکان و نوجوانان اقدامات موثرتری انجام دهیم.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه