پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برای قطع زنجیره ویروس کرونا روز انس با طبیعت را در خانه بمانیم

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان بر لزوم ماندن در منزل جهت قطع زنجیره ویروس کرونا و حفظ سلامتی همه هم استانی های عزیز  در روز انس با طبیعت تاکید نمود.

مهرداد فتحی بیرانوند گفت: با توجه به شرایط خاص کشور و انتشار ویروس کرونا، بهتر است که تمام هم استانی های عزیز روز انس با طبیعت امسال را در کنار خانواده و در منزل سپری کنند.

وی گفت: با توجه به انتشار سریع این ویروس، بهترین راه مقابله با آن حضور در خانه و قطع زنجیره آن است که امیدواریم مردم با ماندن در منزل به خصوص در روز انس طبیعت به تسریع این امر کمک کنند.

فتحی گفت: فرصت بهرمندی از مواهب طبیعت همیشه وجود دارد و لازم است در این برهه حساس جهت حفظ سلامتی جامعه و حمایت از کادر زحمتکش درمان، روز انس با طبیعت امسال را در خانه سپری کنیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان با اشاره به جلوگیری از ورود گردشگران احتمالی در روز انس با طبیعت به مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: تمام ورودی های این مناطق در سطح استان بسته شده است و نیروهای یگان حفاظت محیط زیست با متخلفین ورود به این مناطق به شدت برخورد خواهند کرد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه