پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

پایش زمستانه منطقه حفاظت شده اشترانکوه توسط مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان به همراه روئسای ادارات ستادی ضمن گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده اشترانکوه و بازدید از پاسگاه های محیط بانی، با محیطبانان این منطقه دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، به منظور پایش دوره ای مناطق تحت مدیریت سازمان، توسط مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان و نیز بررسی فعالیت ها و مشکلات محیط بانان سختکوش، مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان علی رغم هوای سرد و برفی  به همراه روئسای ادارات ستادی این اداره کل بازدیدی دو روزه  از منطقه حفاظت شده اشترانکوه و دریاچه گهر داشته و با محیطبانان این منطقه دیدار نمودند.

در این پایش دو روزه مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان ضمن ابراز رضایت از وضعیت حفاظتی منطقه از تلاشها و فداکاری محیطبانان در این شرایط دشوار و سخت و سرمای طاقت فرسا به منظور حفظ تنوع زیستی این منطقه قدردانی نمود.

فتحی بیرانوند با بیان اینکه تعداد محیط بانان با وسعت مناطق تحت مدیریت متناسب نیست گفت: تلاش و کوشش فراوان محیط بانان علی رغم کمبود ها، مشکلات معیشتی و سختی کار عامل حفظ گونه های جانوری و گیاهی این مناطق است که این امر نشان از تعهد، علاقمندی و انگیزه آنان برای حفاظت از محیط زیست دارد.   

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان تلاش محیط بانان برای حفاظت از تنوع زیستی دریاچه گهر در طول سال به خصوص در فصول سرد را مصداق کار جهادی دانست و بر رفع نیازهای آنها جهت حفاظت موثر تر در این منطقه تأکید نمود.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه