پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان به مناسبت روز خبرنگار

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان به مناسبت فرارسيدن 17 مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و مطبوعات و خبرنگاران تبريك گفتند.

در متن پيام تبريك مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان آمده است: هفدهم مرداد ماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، و نام گذاری این روز به نام روز خبرنگار، فرصت و بهانه‌ ای است برای پاسداشت خدمات انسان های شایسته و حقیقت طلبی که چشم بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند و به راستی که رشد و توسعه ی فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.

خبرنگاران و اصحاب رسانه های جمعی به عنوان یاوران عرصه حفاظت از محیط زیست کشور در سال های اخیر بوده و بدون تردید نقش مؤثر آن ها در عرصۀ خطیر اطلاع رسانی ستودنی و نقد و تحلیل آنها راهگشای مدیران دلسوز برای تعمیم و توسعه فرهنگ زیستی محیطی می باشد.

اینجانب به سهم خود این روز خجسته را به خبرنگاران عزیز و فعالان عرصۀ اطلاع رسانی تبریک می گویم، و از تلاش و همراهی این عزیزان در فرهنگ سازی وآگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه و انعكاس اخبار و رویدادهای محیط زیستی قدردانی می نمایم.

امیدوارم با تداوم همکاری ها و تعاملات سازنده، شاهد افزایش سطح آگاهی جامعه در حوزه محیط زیست باشیم.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه