پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

پیام تسلیت مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان در پی در گذشت پژوهشگر و تلاشگر عرصه حفاظت از محیط زیست

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مهرداد فتحی بیرانوند مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با صدور پیامی، درگذشت خانم دکتر سیده نرگس مجتهد نجفی از پژوهشگران و تلاشگران عرصه محیط زیست کشور را تسلیت گفت.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

 

«بازگشت همه به سوی اوست»

خبر درگذشت بانویی وارسته و پرهیزگار، شخصیتی علمی و فرهنگی و پژوهشگر زیست محیطی که سالهای متمادی تلاشهای فراوانی در جهت حفاظت از محیط زیست و ترویج و اشاعه فرهنگ زیست محیطی به تاسی از قرآن مجید و آموزه های دینی در سطح کشور و استان انجام دادند و به خوبی اهمیت محیط زیست را در قالب مباحث دینی در جامعه تبیین و تشریح نمودند موجب تاثر و تالم فراوان گردید.

بی شک تلاشهای و پژوهشهای علمی این بانوی فرهیخته در خصوص مسائل زیست محیطی چراغ راهی است برای کسانی که دل در گرو حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی این مملکت دارند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت و تعزیت به خانواده ایشان و همه مردم ایران خصوصاً دوست‌داران محیط زیست، از درگاه خداوند متعال برای این بانوی شریف طلب مغفرت و علو درجات را خواهان و خواستارم.

لازم به ذکر است از خانم مجتهد نجفی که به علت بیماری دار فانی را وداع گفتند در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر سال1400 که در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار گردید؛ به پاس سالها تلاش در ترویج فرهنگ زیست محیطی تجلیل شد.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه