پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان در پی درگذشت معاونت محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان در پیامی درگذشت دکتر کیومرث کلانتری معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان در پیامی درگذشت دکتر کیومرث کلانتری معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است.

خبردرگذشت دکتر کیومرث کلانتری معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست که در طول خدمت صادقانه اش منشأ تحولات مثبت در حوزه های مختلف سازمان بود موجب تأسف و تأثر فراوان شد.

فقدان این چهره علمی و این مدیر خوشنام و کاردان مصیبتی سخت برای این سازمان و دوست داران محیط زیست خواهد بود و بی شک تلاش های صادقانه و مستمر ایشان در صیانت از محیط زیست کشور در خاطر همگان ماندگار خواهد شد.

اینجانب این مصیبت را به خانواده محترم ایشان، همه همکاران سازمانی و جامعه محیط زیست کشور تسلیت عرض نموده، از خداوند منان برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و غفران الهی و برای همکاران ایشان و بازماندگان صبر وشکیبایی خواهان و خواستارم.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه