پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان به مناسبت شهادت محیط بان استان هرمزگان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان در پیامی شهادت محمد حسن نژاد محیط بان  فداکار استان هرمزگان را  تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

شهادت هنر مردان خداست

شهادت محيط بان سرفراز، شهيد "محمد حسن نژاد"  محیط بان استان هرمزگان، موجب تالم وتاثر خاطر دوستداران محيط زيست كشور شد. بار دیگر دستان جهالت و رذالت نا بخردان، جامعه محیط زیست کشور و محیطبانان را به سوگ عزیزان خود نشاند‌. این بار ندای مظلومیت و حقانیت محیط‌بانان این سرزمین با خون شهیدی از استان هرمزگان در گوش هموطنانمان طنین انداز شد و دوباره خاطره تلخ پرپر شدن محیط بانان دلاور شهید و با شرف و غیور که در حال پاسداری و صیانت از سرمایه های ملی، ذخائر ژنتیکی و امانت نسل های آینده بودند، بر اذهان ملت شریف ایران و جامعه محیط زیست کشور نقش بست. اینجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره همه شهيدان، شهادت اين محيط بان ارزنده را به جامعه محیط زیست کشور،مديركل و همكاران محترم حفاظت محيط استان هرمزگان و خانواده آن عزیز سفر کرده تسليت عرض نموده، علو درجات را برای آن محیط­بان شهید و صبر و اجر براي خانواده آن شهيد سرافراز را از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

                                                                                           مهرداد فتحی بیرانوند

                                                                                  مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان

بازگشت

افزودن یک دیدگاه