پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

پیام تسلیت مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان در پی جان باختن سه تن از فعالین زیست محیطی در استان کرمانشاه

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با صدور پیامی، جان باختن سه تن از فعالان و دوستداران محیط زیست در عملیات اطفاء حریق در منطقه «بوزین و مرخیل» شهرستان پاوه را تسلیت گفت.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

 

«بازگشت همه به سوی اوست»

خبر درگذشت جوانان فداکار دیار زاگرس،نمونه های بارز ایثار و از خودگذشتگی، «مختارخندانی»، «یاسین کریمی» و «بلال امینی» که در جریان اطفاء حریق در منطقه «بوزین و مرخیل» شهرستان پاوه جان خود را در راه حفاظت از محیط‌زیست و طبیعت این مرز و بوم تقدیم خالق هستی نمودند باعث تاثر و تألم تمام مردم بالاخص دوست‌داران طبیعت این سرزمین شد.

بی شک فداکاری این عزیزان  از دست رفته  در حفاظت وصیانت  از محیط زیست برگ زرینی دیگری است از رشادتهای این دیار سرافراز و چراغ راهی است برای همه کسانی که دل در گرو حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی این مملکت دارند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت و تعزیت به خانواده این عزیزان و همه مردم ایران، خصوصاً دوست‌داران محیط زیست، از درگاه خداوند متعال برای این انسان های شریف طلب مغفرت و علو درجات خواهان و خواستارم.

مهرداد فتحی بیرانوند

بازگشت

افزودن یک دیدگاه