امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت محیط زیست در خرم آباد

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

کارگاه آموزشی مدیریت محیط زیست برای کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) ناحیه 2 خرم آباد در محل سالن جلسات این اداره برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان؛ کارگاه آموزشی مدیریت محیط زیست با همکاری مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) ناحیه 2 خرم آباد و با حضورکارشناسان محیط زیست برای  کارکنان این اداره برگزار گردید.

این کارگاه با هدف آشنایی هرچه بیشتر کارکنان اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) ناحیه 2 خرم اباد با مفاهیم زیست محیطی و گسترش فرهنگ زیست محیطی در سطح جامعه به خصوص در میان کارکنان دستگاه های اجرایی  برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی مطالبی در خصوص اهمیت محیط زیست، راهکارهای حفاظت بهتر و مطلوبتر از محیط زیست، توسعه پایدار و نقش آن در حفظ منابع، بررسی آلاینده های زیست محیطی و نقش آموزش و فرهنگ سازی در حفاظت بهتر و موثرتر از محیط زیست بیان گردید و شرکت کنندگان با مباحث و مبانی نظری محیط زیست، آلودگی های مختلف و اثرات آنها بر محیط زیست، راههای پیشگیری از آلودگی محیط زیست، محیط زیست و توسعه پایدار و سایر موارد زیست محیطی آشنا شدند.

در پایان این کارگاه آقایان فرمانپور و سالاروند کارشناسان محیط زیست پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان در خصوص مسائل و مباحث زیست محیطی بودند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه