پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

کشف و ضبط یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز در پناهگاه حیات وحش سفیدکوه ازنا

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مسئول پناهگاه حیات وحش سفیدکوه ازنا از کشف و ضبط یک قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز و دستگیری یک نفر متخلف در این خصوص خبر داد.

ابراهیم قنبرزاده گفت: نیرو های یگان حفاظت محیط زیست پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا با همکاری همیاران محیط زیست در حین گشت وکنترل در سطح منطقه، موفق به دستگیری یک نفر متخلف زیست محیطی  و کشف و ضبط یک اسلحه شکاری غیر مجاز از وی قبل از هر گونه اقدام به شکار شدند.

قنبرزاده افزود: با عنایت به اینکه عمل ارتکابی صورت گرفته بر اساس قوانین شکار و صید جرم محسوب می شود پرونده این متخلف پس ازبازجویی مقدماتی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده از آن تا صدور رأی قطعی به صورت امانی زیر نظر سازمان نگهداری می شود.  

مسئول پناهگاه حیات وحش سفیدکوه ازنا گفت: موفقیت در حفاظت از زیست بوم های این منطقه فقط با مشارکت و همکاری مردم امکانپذیر است؛ لذا از تمام دوست داران محیط زیست خواهشمندیم هرگونه تخلف زیست محیطی را به نزدیکترین اداره حفاظت محیط زیست یا با سامانه 1540 اطلاع دهند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه