پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

کشف وضبط اجزای لاشه یک رأس بز وحشی در پلدختر

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر از کشف و ضبط مقداری گوشت بز وحشی در بازرسی از منزل متخلفین زیست محیطی در این شهرستان خبر داد.

علی الشتری نژاد گفت: به دنبال کسب اطلاعاتی مبنی بر انجام شکار غیر مجاز بز وحشی توسط چند متخلف زیست محیطی، نیروهای یگان حفاظت محیط زیست اداره کل و شهرستان پلدختر با حضور در زیستگاه این حیوانات به تعقیب متخلفین پرداخته که به علت تاریک شدن هوا متخلفین از محل متواری شدند.

وی گفت: با تحت نظر قرار دادن منطقه و رصدهای صورت گرفته بعد از دو روز متخلفین شناسایی و با هماهنگی  با دستگاه قضایی و همکاری نیروی انتظامی شهرستان مقداری از گوشت لاشه شکار شده از منزل یکی از این متخلفین کشف و ضبط گردید

الشتری نژاد اظهار داشت: پرونده این متخلفین پس از صورتجلسه اولیه و پیوست مستندات موجود، جهت سیر مراحل  قضایی به دادگستری پلدختر ارجاع گردید.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر گفت: متخلفین علاوه بر جرایم کیفری پیش بینی شده در قانون مي بايست بر اساس آخرين نرخ بهاي جانوران وحشي به لحاظ مطالبه ضرر و زيان وارده به محيط زيست را به حساب دولت واريز کند.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه