پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

کشف و ضبط 12 قبضه اسلحه از متخلفین زیست محیطی در لرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان لرستان از کشف و ضبط 12 قبضه اسلحه از متخلفین زیست محیطی و دستگیری 14 نفر در این رابطه خبر داد.

قاسم دلفان گفت: در پی گشت وکنترل یگان حفاظت اداره کل و یگان های حفاظت محیط زیست شهرستانها در هفته گذشته، 14 نفر متخلف که اقدام به شکار غیرمجاز و زنده گیری پرندگان نموده بودند؛ دستگیر شدند.

دلفان اظهار داشت: از این متخلفین 12 قبضه اسلحه، دو رشته تور زنده گیری پرندگان، یک رشته تور ماهیگیری، هفت قطعه کبک، هشت قطعه کبوتر و تعدادی فشنگ کشف و ضبط گردید.

وی گفت: بر اساس قوانین شکار و صید، پرونده این متخلفین پس ازبازجویی مقدماتی و اخذ جرایم زیست محیطی، جهت رسیدگی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده طبق ماده 14 قانون شکار و صید تا پایان دادرسی و صدور رای قطعی زیر نظر سازمان به صورت امانی نگهداری می شوند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان لرستان از تمامی دوست داران محیط زیست درخواست نمود تخلفات زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگری گزارش واصله اقدام گردد.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه