امام علی علیه السلام فرمودند: تقواى الهى را درباره بندگان خدا و شهرهاى او رعایت کنید؛ زیرا حتى از اماکن و حیوانات از شما سؤال خواهد شد.

کشف و ضبط دو قبضه اسلحه شکاری در پلدختر

توسط محمد نبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر از دستگیری سه نفر متخلف زیست محیطی و کشف و ضبط 2 قبضه اسلحه شکاری از آنها در این شهرستان خبر داد.

علی الشتری نژاد گفت: در پی گشت و کنترل یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان پلدختر  در زیستگاههای حساس جهت جلوگیری از تخلفات زیست محیطی 3 نفر متخلف به جرم شروع به شکار دستگیر شدند.

الشتری نژاد افزود: از این  متخلفین2 قبضه اسلحه شکاری ، ۴۰ عدد فشنگ ، یک دستگاه دوربین شکاری و دفک (دی جومه : پارچه ای رنگی که برای شکار کبک از آن استفاده میشود و از روشهای ناجوانمردانه شکار است) کشف گردید.

وی اظهار داشت: پرونده این متخلفین پس از بازجویی مقدماتی جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع و  وسایل کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی در اختیار این اداره قرار دارند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پلدختر گفت:از تمامی دوستداران محیط زیست تقاضامندیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی به سامانه 1540 اطلاع داده تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه