پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

کشف و ضبط شش قبضه اسلحه از متخلفین زیست محیطی در بروجرد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بروجرد از کشف و ضبط شش قبضه اسلحه مجاز و غیر مجاز از متخلفین زیست محیطی در این شهرستان و دستگیری پنج نفر در این رابطه خبر داد.

زهرا علیرضایی گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این اداره، طی گشت و کنترل شبانه روزی جهت جلوگیری از شکار وصید در سطح حوزه استحفاظی این شهرستان، موفق به شناسایی و دستگیری دو گروه متخلف زیست محیطی شدند.

وی گفت: چهار نفر شکارچی که در تالاب بیشه دالان اقدام به شکار پرندگان آبزی از جمله 13 قطعه چنگر و یک قطعه اردک نموده بودند؛ دستگیر و علاوه بر لاشه های پرندگان سه قبضه اسلحه مجاز و یک قبضه اسلحه غیر مجاز از آنها کشف و ضبط گردید.

وی افزود: همچنین یک گروه متخلف زیست محیطی که اقدام به شکار غیر مجاز دو رأس گراز وحشی و یک سر جوجه تیغی نموده بودند، توسط یگان حفاظت این اداره دستگیر و از آنها علاوه بر لاشه های گراز و یک سرجوجه تیغی شکار شده یک قبضه اسلحه غیر مجاز، یک قبضه اسلحه مجاز به همراه 11 عدد فشنگ و تعدادی سلاح سرد کشف و ضبط گردید.

علیرضایی گفت: پرونده این متخلفین پس از تنظیم صورتجلسه به مراجع قضایی ارجاع و ادوات کشف شده از آنها تا صدور رأی قطعی زیر نظر این اداره به صورت امانی باقی می ماند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بروجرد از هم استانیهای عزیز درخواست نمود در صورت هر گونه مشاهده تخلفات زیست محیطی آن را به نزدیکترین اداره حفاظت محیط زیست اطلاع و یا به سامانه 1540 اطلاع دهند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه