پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

کشف و ضبط یک قبضه سلاح جنگی غیرمجاز در کوهدشت

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت از شناسایی یک نفر متخلف زیست محیطی و کشف و ضبط یک قبضه اسلحه جنگی غیر مجاز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوهدشت از دستگیری یک نفر متخلف زیست محیطی و کشف و ضبط یک قبضه اسلحه جنگی غیر مجاز قبل از هر گونه اقدام به شکار خبر داد.

حمیدرضا طولابی گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این اداره، طی گشت وکنترل در سطح حوزه استحفاظی شهرستان موفق به شناسایی یک نفر متخلف زیست محیطی و کشف و ضبط یک قبضه اسلحه جنگی غیر مجاز قبل از هرگونه اقدام به شکار شدند.

 وی اظهار داشت: از این متخلف که متواری شده و اقدام به قطع اشجار و زغالگیری در مناطق طبیعی این شهرستان نیز نموده بود، علاوه بر اسلحه غیر مجاز تعداد 5 عدد فشنگ و یک خشاب کشف و ضبط گردید.

طولابی افزود: پرونده این متخلف بعد از تنظیم صورتجلسه جهت طی مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع گردید.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت از همه دوستداران محیط زیست تقاضا نمود در صورت مشاهده هر گونه تخلفات زیست محیطی آن را به نزدیکترین اداره حفاظت محیط زیست و یا به سامانه ارتباطی1540 اطلاع دهند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه