پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

کشف یک راس بره وحشی در یک منزل مسکونی در دورود

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست  شهرستان  دورود از کشف یک راس بره وحشی زنده گیری شده  در یک منزل مسکونی در این شهرستان خبر داد.

 امیر حسین زلقی گفت: بر اساس گزارش همیاران محیط زیست مبنی بر شکار یک راس میش وحشی  و زنده گیری بره آن توسط یک متخلف زیست محیطی و نگهداری آن در یک  منزل مسکونی در شهرشتان دورود، نیروهای یگان حفاظت این اداره ضمن هماهنگی با مقامات قضایی و اخذ مجوز ورود به منزل، بلافاصله وارد عمل شده و از منزل این متخلف یک راس بره وحشی ومقداری گوشت شکار و یک قبضه اسلحه شکاری کشف و ضبط نمودند.

 زلقی گفت بر اساس دستور مقام قضایی متخلف دستگیر و پرونده ایشان جهت رسیدگی بیشتر و اخذ جریمه ضرر و زیان به محیط زیست به دادگستری شهرستان ارجاع گردید.

 ‌رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دورود گفت: خوشبختانه در بررسی های اولیه کارشناسان حیات وحش  این اداره ، حیوان مشکل خاصی از لحاظ جسمی نداشته و این اداره پس از اطمینان کامل از سلامتی و نحوه رفتار این بره، در باره بازگشت آن به طبیعت یا نگهداری در مراکز قرنطینه تصمیم گیری خواهد نمود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه