پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

گرامیداشت روز پاکسازی زمین در لرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به مناسبت 28 شهریور روز پاکسازی زمین، برنامه های مختلفی با حضور دوستداران محیط زیست، جهت گرامیداشت این روز در استان لرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، به مناسبت 19 سپتامبرمقارن با  28 شهریور روز پاکسازی زمین، برنامه های مختلفی با حضور دوست داران محیط زیست در جهت حفاظت از محیط زیست با تاکید بر اهمیت رها نکردن زباله در طبیعت، مراقبت از محیط زیست و معرفی جایگزین های کیسه های پلاستیکی  و آموزش عمومی  در  برخی شهرستان های استان لرستان انجام گرفت؛ به همین مناسبت و در جهت گسترش فرهنگ زیست محیطی  برخی از اعضای جامعه پیشاهنگی کشور با حضور در منطقه تفریحی بام لرستان ضمن تجلیل از زحمتکشان عرصه محیط زیست و منابع طبیعی، اقدام به پاکسازی این مکان از زباله نمودند.

در شهرستان پلدختر با حضور جمعی از مسئولان، دوست داران محیط زیست، نیروهای بسیج و تشکلهای زیست محیطی اطراف مجموعه تالابهای ولیعصر پلدختر از وجود زباله پاکسازی گردید؛ به همین منظور مراسم مشابهی با حضور بانوان هیات کوهنوردی شهرستان دلفان برگزارشد و در این برنامه زباله های کوه آسماندول شهر نورآباد جمع آوری گردید.  

بازگشت

افزودن یک دیدگاه