پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برای اولین بارفیلم وعکس گربه وحشی منطقه حفاظت شده اشترانکوه توسط محیط بانان این منطقه انجام گرفت .

توسط محمدهادی رستمی (دیدگاه‌ها: 2)

یکشنبه8دی ماه

کورش لشنی مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه بیان داشت : درمورخه 27/09/1392راس ساعت 10 صبح درحین گشت وکنترل در منطقه  حفاظت شده اشترانکوه در بخش جنوبی یک قلاده گربه وحشی نادر توسط محیط بانان منطقه (حبیب اله قائدرحمتی و خلیل صحرایی )پس از مشاهده از حیوان عکس برداری وفیلم برداری گردید ، که مشاهده اینگونه نادر درمنطقه بسیارحائز اهمیت می باشد ونشان دهنده تنوع زیستی در منطقه است .ومسئولیت حفاظت از این گونه های نادر را برگردن ما بسیار سنگین می کند. این منطقه باوسعت 106607هکتاردرسال 1349 حفاظت شده اعلام شد . منطقه ای کوهستانی در استان لرستان با دامنه ارتفاع  1200تا 4080متر می باشد ودریاچه گهر یکی از زیباترین دریاچه ها در آن قراردارد ونزدیک به 600گونه گیاهی و274 گونه جانوری دارا می باشد .

رستمی –اداره روابط عمومی

بازگشت

افزودن یک دیدگاه

دیدگاه توسط محمد مهدی ایمانی پور |

با سلام از زحمات تمامی زحمت کشان عرصه محیط زیست . امید وارم جامعه لرستان قدر زحمات محیط بانان عزیر را بداند .

دیدگاه توسط خسرو بهلولی |

با سلام
محیط بان سرافراز آقای حبیب ا... قائدرحمتی سپاس بیکران از تلاش شما در عکسبرداری و فیلمبرداری از حیات وحش اشترانکوه جا دارد از شما به خاطر تهیه عکسهایی از پستانداران ، پرندگان و خزندگان اشترانکوه مانند سنجابک درختی ، انواع پرندگان شکاری ، مار قیطانی ، غاز پیشانی سفید و ... در چند سال گذشته تقدیر ویژه به عمل می آید.