پیامبر صلى الله علیه و آله فرمودند: ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏ افزاید و گناهان را پاك مى‏ كند و آن ماه بركت است.

جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان دلفان برگزار شد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

جلسه کارگروه پسماند شهرستان دلفان چهارشنبه مورخ 8/12/97با هدف بررسی مصوبات پیشین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه که به ریاست فرماندار  شهرستان و با حضور ادارات عضو کارگروه برگزار شد؛ بررسی معضلات زیست محیطی دفن غیر اصولی پسماندهای شهری و روستایی ،نطارت بر حمل و نقل زباله به سایت با نصب توری و جلوگیری از اضافه بار،پاکسازی حریم راه های مواصلاتی شهرستان و پاکسازی حریم روستاها از زباله مورد بحث قرار گرفت و مواردی جهت رفع معضلات یاد شده  مصوب گردید.
  در ادامه این جلسه جعفر دولتشاه رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان بر برگزاری نشست اعضای کارگروه به صورت ماهیانه تاکید کرد و افزود:متاسفانه مشکلاتی  مانند مکانیابی غیر اصولی محل های دفن پسماند در سطح روستاهای این شهرستان وجود دارد  که باعث بروز مخاطرات زیست محیطی و نگرانی در این زمینه شده است که امیدواریم بتوانیم با تلاش اعضای کارگروه تمهیداتی  در راستای رفع این مشکلات انجام دهیم.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه