پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

تقدیر از رئیس اداره نظارت و پایش محیط زیست لرستان در جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر سازمان حفاظت محیط زیست

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

در جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر سازمان حفاظت محیط زیست که به همت پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار برگزار شد، از رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان تقدیر بعمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در آیین تجلیل از پژوهشگران برتر سازمان حفاظت محیط­زیست که در 26 آذر 98 با حضور دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در محل سالن سرو این سازمان برگزار گردید، از علی سالاروند رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان لرستان  بعنوان یکی از پژوهشگران  برتر سازمان حفاظت محیط زیست تقدیر بعمل آمد.

 

پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار مقارن با هفته پژوهش (آذر ماه ۹۸) به منظور ارج نهادن به دستاوردهای علمی و تحقیقاتی پژوهشگران محیط زیست و شناسایی افراد برتر در انجام فعالیت های علمی و تحقیقاتی، جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر سازمان و ادارات کل استانها را برگزار نمود. 

 

در این جشنواره اعضاء هیات علمی دانشکده و پژوهشکده محیط زیست و سایر پرسنل سازمان حفاظت محیط زیست کشور رزومه فعالیت های پژوهشی  خود را برای برای کسب عنوان مذکور ارائه نموده بودند.

 

علی سالاروند رئیس اداره  نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان ، دانشجوی دکترای آلودگی های محیط زیست، طی سال­های 96-97 با تالیف 2 کتاب، تدوین 14 استاندارد ملی( با موضوعات هوا، پسماند و فلزات سنگین ) و ارائه مقاله علمی- پژوهشی و همچنین عضویت در هیات علمی همایش­ ملی در داوری مقالات و ... ، حایز عنوان مذکور گردیده است.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه