پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

برخورد با آلودگی های زیست محیطی در شهرستان دلفان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از برخورد با افرادی که اقدام به دپو کردن کود مرغی غیر مجاز در این شهرستان نموده بودند خبر داد.

رامین رحمتی گفت: بنا بر دستور فرماندار و مصوبات شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان دلفان مبنی بر جلوگيري از كشت محصولات آب دوست و برخورد با آلودگی های زیست محیطی، پایش های مشترك با ادارات عضو کارگروه حفاظت از منابع آب شهرستان انجام شد.

رحمتی گفت: در اين پایش ها به كشاورزان غير بومي كه اقدام به دپوی كود مرغي غير مجاز نموده و منجر به رشد و تكثير حشرات، انتشار عوامل بيماري زا، نارضايتي مردم و آلودگي زيست محيطي مي شود، مطابق با ماده 18 قانون مديريت پسماند و ماده 15 قانون حفاظت از خاك اخطار كتبي ابلاغ گرديد تا در مهلت تعيين شده اقدام به پاكسازي نمايند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان اظهار داشت: با توجه به اينكه برخی از این افراد و بدون توجه به اخطار زیست محیطی، هیچگونه اقدامی در راستای رفع آلودگی انجام نداده بودند مطابق با ماده 688 قانون مجازات اسلامي 17 نفر از آنها به مراجع قضايي معرفي شدند.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه