پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

توزیع بسته های آموزشی راهنمای محیط بانان در لرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از توزیع بسته های آموزشی راهنمای محیط بانان در بین ادارات و پاسگاههای محیط بانی این استان خبر داد.

مهرداد فتحی بیرانوند گفت: به منظور افزایش مهارت و دانش محیط بانان، بسته های آموزشی راهنمای محیط بانان شامل 30 کتابچه با عناوین مختلفی مانند اسلحه شناسی، امداد و نجات کوهستان، کار با جی پی اس و مواردی که یک محیط بان در حین خدمت باید به آنها اشراف و آگاهی کامل داشته باشد تهیه و به آنها تحویل گردید.

فتحی گفت: آموزش تخصصی جهت توسعه مهارت‌های شغلی در میان محیط بانان امری لازم و ضروری است و باید به آن نگاه ویژه ای داشت.  

وی با اشاره به اتفاقات ناگواری که در حین انجام وظیفه برای محیط بانان اتفاق می افتد اظهار داشت: افزایش دانش تخصصی در این حوزه کاری قطعاٌ به کاهش این حوادث می انجامد.

فتحی بیرانوند بیان داشت: یکی از راه های توانمند سازی کارکنان، آموزشهای ضمن خدمت مستمر و مدون می باشد که تأثیرات خوبی بر روند انجام فعاالیتهای اداری آنها خواهد داشت.

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: به منظور ایجاد انگیزه و فراهم نمودن بستر مناسب جهت استفاده بهینه از این بسته های آموزشی ارزیابی دوره ای از محیط بانان در خصوص رعایت موارد مطرح شده در این بسته آموزشی صورت خواهد گرفت و از نفرات برتر تقدیر خواهد شد.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه