پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دستگیری متخلف زیست محیطی از طریق فضای مجازی در رومشکان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رومشکان از شناسایی و دستگیری یک نفر متخلف زیست محیطی از طریق تصاویر منتشر شده در فضای مجازی در این شهرستان خبر داد.

محمد احمدی گفت: یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان از طریق تصاویر منتشر شده در فضای مجازی، یک نفر متخلف زیست محیطی را که بر خلاف قوانین شکار و صید اقدام به شکار غیر مجاز پرندگان وحشی نموده بود، را شناسایی و دستگیر کنند.

احمدی افزود: یگان حفاظت محیط زیست  این اداره پس از کسب اطلاعات کامل و تائید صحت آن و بعد از کسب مجوزهای قانونی، توانستند متخلفی که اقدام به انتشار تصاویر شکار غیر مجاز یک قطعه تیهو نموده بود را دستگیر کنند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رومشکان گفت: پرونده این متخلف زیست محیطی پس از اخذ جریمه ضررو زیان وارده به محیط زیست به مبلغ 2/000/000ریال، و همچنین کشف و ضبط یک قبضه اسلحه شکاری ساچمه زنی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع و ادوات کشف شده تا پایان صدور رأی قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می ماند.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه