پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

دیدار پرسنل اداره محیط زیست شهرستان چگنی با امام جمعه و فرماندار این شهرستان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

به مناسبت هفته محیط زیست ( 17 الی 23 خرداد ) پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان به مناسبت هفته محیط زیست ( 17 الی 23 خرداد ) با شعار "نیم  قرن  حفاظت  از زیست  بوم های ایران، بازنگری، نوسازی، بازسازی" پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار نمودند.

 در این دیدارها، محمدی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چگنی مباحثی در خصوص شعار روز جهانی محیط زیست مطرح و عملکرد این اداره در خصوص اقدامات زیست محیطی را ارائه نمودند.

امام جمعه شهرستان، ضمن گرامیداشت روز جهانی محیط زیست و تبریک این هفته به پرسنل محیط زیست شهرستان بیان داشتند که در روایات و احادیث به حفظ محیط زیست و منابع طبیعی و همچنین پاگیزگی آب ،خاک و هوا اشاره شده است. 

حجت الاسلام حافظی افزود: پرسنل حفاظت محیط زیست سختیها و مشکلات زیادی را در برابر متخلفین زیست محیطی تحمل میکنند که باید قدردان زحمات این عزیزان بود.

مهندس ترابی نژاد فرماندار شهرستان چگنی نیز ضمن تبریک هفته محیط زیست به پرسنل اداره حفاظت محیط زیست از تلاشهای مجموعه محیط زیست این شهرستان بابت جلوگیری از تخربیات و حفاظت از محیط زیست قدردانی نمودند.

در پایان این دیدارها از امام جمعه و فرماندار شهرستان چگنی به پاس تلاشها و حمایتهای آنها در امر حفاظت از محیط زیست با اهداء تندیس زیست محیطی تقدیر بعمل آمد.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه