پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

اراضی منطقه حفاظت شده اشترانکوه رفع تصرف شد

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه از رفع تصرف22300 متر مربع از اراضی منطقه حفاظت شده اشترانکوه خبر داد.

حسن سالاروند گفت: با تلاش مأموران یگان حفاظت منطقه اشترانکوه وهمکاری دستگاه قضایی و نیروی  انتظامی،  22300 متر مربع از اراضی ملی در منطقه حفاظت شده اشترانکوه از دست متجاوزان و سودجویان رفع تصرف شد.

سالاروند بیان داشت: با توجه به اخطارهای مکرر یگان حفاظت این منطقه به افراد سودجو مبنی بر  رفع تصرف از اراضی ملی اشترانکوه، متأسفانه افرد خاطی با بی توجهی هیچ اقدامی نسبت به این موضوع انجام نداده و این امر باعث گردید که از طریق مقامات قضایی اقدامات لازم جهت رفع تصرف 22300 متر مربع از اراضی ملی منطقه حفاظت شده اشترانکوه صورت گیرد.

مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه گفت: اجرای حکم رفع تصرف با حضور نماینده حقوقی، نیروی انتظامی و همچنین نیروهای یگان حفاظت محیط زیست انجام گرفت و این میزان زمین به دامان منطقه حفاظت شده اشترانکوه بازگشت.

سالاروند در پایان افزود: مردم می‌توانند هرگونه آتش‌سوزی، تخریب و تصرف عرصه‌های ملی و حفاظت شده،  شکار و صید و ... را از طریق سامانه ارتباطی ۱۵۴۰ اطلاع دهند تا با متخلفین برخورد قانونی شود.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه