پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

فرهنگ سازی نوجوان لرستانی در حفاظت از حیات وحش

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مهرداد رحمتی نوجوان خرم آبادی یک بهله عقاب را که دچار مصدومیت شده بود پس از تیمار اولیه به اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان تحویل داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، یک بهله عقاب که در حاشیه جاده خرم آباد به چگنی به علت آسیب دیدگی از ناحیه بال قادر به پرواز نبود، توسط مهرداد رحمتی نوجوان خرم آبادی، پس از تیمار اولیه به اداره کل حفاطت محیط زیست لرستان جهت مداوا و رهاساری در طبیعت تحویل داده شد.

این نوجوان خرم آبادی هدف از این کار را علاقه به محیط زیست و حفظ گونه های جانوری عنوان نمود و گفت بعضا پیشنهاداتی جهت فروش این گونه به وی شده است که با علم به ارزش زیستی این گونه، وظیفه اجتماعی خود دانسته که آن را به اداره کل حفاظت محیط زیست تحویل دهد.

اداره کل محیط زیست لرستان ضمن تشکر از اقدام زیست محیطی این نوجوان فرهیخته، از همه دوستداران محیط زیست تقاضا دارد با مشاهده هرگونه حیات وحش مصدوم موضوع را به سامانه 1540 یا ادارات محیط زیست در سراسر استان اطلاع رسانی نمایند.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه